SVÁŘEČ

  • Doporučujeme
  • Přerov
  • HPP, IČO
  • nástup ihned

Popis

Hledáme šikovného montéra a svářeče nerezi!

Co vás čeká:

  • Výroba automatických tlakových stanic na míru a jejich následná montáž.
  • Po zaškolení budete provádět pravidelné servisy u našich zákazníků.
  • Práce v klidném prostředí naší firmy a v malém, příjemném kolektivu, což považujeme za velkou výhodu oproti velkovýrobě.
  • Hlavním cílem je kvalitně odvedená práce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Svařování kovů (nerez).
  • Flexibilní přístup k práci.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Výhodou je průkaz svářeče TIG.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí firmy s 30letou historií na trhu.
  • Stálé zaměstnání díky našemu zaměření a kvalitnímu portfoliu zákazníků.
  • Jednosměnný provoz s výjimkou občasných montáží.
  • Práce na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo na živnost.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy.

Proč pracovat u nás?

  • Práce v příjemném a přátelském kolektivu.
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje.
  • Podpora při zaškolení a získávání nových dovedností.

V případě vážného zájmu o stálé zaměstnání nás neváhejte kontaktovat!

Staňte se součástí našeho týmu a přispějte k našemu společnému úspěchu!

Požadavky

  • Práce s kovem

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Zvláštní prémie

Umístění pracovní pozice

KaHa Hranice s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 32 000–38 000 Kč
Pracoviště: Mlýnská 520, 75361 Hranice
Typ úvazku: HPP, IČO
Kontaktní osoba: Petr Kafka
E-mail: kafka@kaha.cz
Telefon: 775608056
ID inzerátu: 809376