Správce měřicích zařízení (ž/m)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Opava
  • DPP
  • Pro absolventy

Do týmu hledáme člověka, který bude pečovat o měřicí přístroje, laboratoř a zajišťovat podporu technikům. Pozice je vhodná pro seniory s nadšením pro techniku.

Hlavní náplň práce:

  • Kontrola technického stavu měřicích přístrojů
  • Kontrola termočlánků
  • Příprava termočlánků pro měření
  • Zajišťování interní kalibrace před měření
  • Evidence přístrojů
  • Organizace kalibrace přístrojů u externích dodavatelů
  • Organizace revizí elektrických zařízení
  • Podpora techniků

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru - preferováno
  • Chuť do práce
  • Zájem učit se nové věci
  • Manuální zručnost
  • Organizační schopnost
  • Znalost anglického jazyka je výhodou

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba

Nástup dle dohody. Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám prosím o sobě vědět.

Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce

E-mail: jobs@grapenet.cz