Admistrátor zákaznického servisu

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Louny
  • HPP

Otevíráme nové logistické centrum v průmyslové zóně Triangle.

V srpnu zahajujeme provoz v této pobočce, a proto hledáme kolegy do nově vznikajícího týmu. Jedná se o pozici:

Administrátor zákaznického servisu

Chceš být součástí tohoto projektu? Pokud tvou odpovědí je ano, ozvi se, možná hledáme právě tebe.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zpracování avíz na dovoz, vývoz a distribuci zboží
  • Odbavení řidičů na dovoz i vývoz zboží (zaregistrování, změna statusu v PC, kontakt)
  • Zajištění předání informací o dodávce či vývozu zboží do skladu (vedoucím směn)
  • Zákaznický servis, komunikace se zákazníkem
  • Komunikace s dopravci, s dopravním týmem
  • Vedení administrativní dokumentace související s pohybem zboží a reklamačního procesu
  • Reporting

Co požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Aktivní znalost německého jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office (MS Excel, MS Word)
  • Znalost WMS (databázový program) výhodou
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost procesů a principů skladování a funkčnosti distribučního skladu
  • Schopnost týmové práce
  • Flexibilita
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme:

  • být součástí nového projektu
  • stabilní zaměstnání
  • menší tým s přátelským přístupem
  • motivační ohodnocení
  • za odpracovanou směnu stravenku ve výši 116 Kč - plně hrazenou zaměstnavatelem
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • po 1. odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění
  • ovoce na pracovišti 🍏
  • vitamínové balíčky 🍋

firemní akce
a další zajímavé benefity...

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 38 000–43 000 Kč
Pracoviště: Průmyslová, 43801 Bitozeves
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kateřina Zelenková
E-mail: katerina.zelenkova@fiege.com
Telefon: 608796583
ID inzerátu: 809764