Plánovač výroby

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz

Hledáme zkušeného a motivovaného plánovače pro naši rostoucí strojírenskou společnost. Pokud máte technické myšlení, organizační schopnosti a zájem o práci v dynamickém prostředí, přidejte se k našemu týmu a pomozte nám dosáhnout našich výrobních cílů.

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru strojírenství,
  • minimálně 3 roky praxe ve výrobním prostředí,
  • schopnost analyzovat a optimalizovat výrobní procesy,
  • znalost moderních technologií v oblasti výroby,
  • znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy výhodou),
  • komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce:

  • Plánování a koordinace výrobních procesů na základě objednávek a plánu,
  • odpovědnost za tvorbu a řízení výrobního plánu dané výrobní kapacity,
  • tvorba a aktualizace výrobního plnu v ERP systému,
  • spolupráce s produktovými managery a nákupním oddělením,
  • analýza a řešení vzniklých problémů ve výrobě.

Nabízíme:

  • Konkurenceschopná mzda,
  • firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),
  • možnosti profesního rozvoje a školení,
  • příležitost k účasti na inovativních projektech ve výrobě.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC - Znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy výhodou)

Benefity

  • Dovolená navíc - 25 dní řádné dovolené
  • Jiné výhody - Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–48 000 Kč
Pracoviště: Pikartská 1337/7, 71600 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Řehánek
E-mail: rehanek@rsbp.cz
Telefon: 771 137 455
ID inzerátu: 810148

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.