Seřizovač/Programátor CNC strojů/Konstruktér přípravků

  • Doporučujeme
  • Břeclav
  • HPP

Hledáme Seřizovače/Programátora CNC strojů/Konstruktéra přípravků

Připojte se k FURCH GUITARS a staňte se klíčovým členem našeho týmu! Jsme renomovaný výrobce akustických kytar, který vstupuje do nové etapy svého vývoje a hledá talentovaného a motivovaného profesionála na pozici Mechatronic / Programátor CNC strojů / Konstruktér přípravků.

"Programujte a seřizujte budoucnost hudby s FURCH GUITARS!!!“

Co můžete očekávat?

  • Autonomní kompetence: Získáte významnou míru samostatnosti a odpovědnosti za své úkoly. Vaše kreativita bude mít prostor a vaše profesionální dovednosti a rozhodování budou klíčové pro naši výrobu. Budete řídit projekty od začátku do konce.
  • Rodinná atmosféra: Naše firma není korporátní gigant. Jsme rodinná firma, kde je důležitá spolupráce a vzájemná podpora.
  • Týmová role: Vaše práce bude nepostradatelnou součástí našeho týmu. Společně tvoříme nástroje, které milují kytaristé po celém světě, včetně známých jmen jako Suzanne Vega, David Koller, Vlasta Redl, Pokáč, Al di Meola, Per Gessle, Zdeněk Bína a Thom Artway.

Náplň práce:

  • Programování dřevoobráběcích CNC strojů a robotických zařízení
  • Návrh, modelování a konstrukce pomocných přípravků pro efektivní využití CNC strojů
  • Modelování samotných dílů hudebních nástrojů a dále modelování a zhotovení přípravků, forem a nástrojů pro výrobu a automatizaci
  • Tvorba CAD a CAM výstupů pro 5ti-osé a 3-osé obráběcí stroje,
  • Operativní odstranění závad na CNC strojích
  • Podílet se na výrobě konstruovaných přípravků
  • Komunikace se servisy

"Rozhodujte samostatně, tvořte precizně s FURCH GUITARS v malém týmu profesionálů!"

Požadavky:

  • Praktická zkušenost na obdobné pozici
  • Výborná znalost práce na PC v programech (Rhino, Top Solid (alternativně Solid Works).
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Samostatnost, pracovitost a zodpovědnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v prosperující české firmě s více než 40letou tradicí a výbornou reputací
  • Nadstandardní finanční ohodnocení založené na individuálním přístupu
  • Odpovídající mzda 50 tis. měsíčně a více
  • Roční bonusy v závislosti na kvalitě a stabilitě provozu svěřených zařízení
  • Příspěvek na stravování
  • Nadstandardní počet dnů dovolené
  • Příjemné firemní akce

Připojte se k FURCH GUITARS!

Staňte se součástí rodinného týmu, který produkuje hudební nástroje pro umělecké hvězdy po celém světě. Těšíme se na vaše přihlášky a na to, že společně budeme dále rozvíjet naši tradici excelence a inovace ve výrobě akustických kytar.

Jak se přihlásit:

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na tomas@furchguitars.com. Těšíme se na nového kolegu, který bude nezávislý, kreativní a ohodnocený jako number one. Bude součástí malého týmu a řídit si své projekty od začátku do konce.

Připojte se k nám a buďte součástí něčeho výjimečného!

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tomáš Světnický
E-mail: tomas@furchguitars.com
Telefon: 722939076