HR Specialist / Business Partner

  • TOP zaměstnavatel
  • Nový Jičín
  • HPP
  • Pro absolventy

Do nadnárodní společnosti a předního dodavatele v oblasti automobilového průmyslu hledáme HR Specialistu či HR Business Partnera.

Požadujeme

  • Zkušenost v oblasti HR alespoň 1 rok
  • Angličtinu na úrovni B1 slovem i písmem
  • Zkušenosti s programem POHODA nebo KS program výhodou
  • Průbojnost, drive a schopnost prosazovat své názory
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení

Co Vás čeká

  • Tvorba a zveřejňování inzerátů, předvýběr odpovědí a vhodných uchazečů, účast na pohovorech a výběrovém řízení
  • Vystavování lékařských žádanek, pracovních smluv a mzdových výměrů u nově nastoupených zaměstnanců
  • Kontrola a evidence docházky zaměstnanců
  • Přihlašování a odhlašování cizinců na ÚP
  • Zajišťování pracovních víz
  • Příprava a kontrola podkladů pro zpracování mezd
  • Aktualizace mzdových výměrů, sledování končících pracovních smluv
  • Vyplňování statistik v programu Dante Prum
  • Komunikace s externí účetní společností
  • Reporting

Nabízíme

  • Práci na HPP s výhledem na dobu neurčitou
  • Možnost vzdělávání, profesního rozvoje a kariérního růstu
  • Příležitost pracovat v perspektivním a rostoucím odvětví
  • Zajímavé platové ohodnocení dle dohody + benefity
  • Stravenkový paušál 130 Kč/den (2730 Kč/měsíc)
  • Možnost Home-Office
  • 20 dnů dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice aj.)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis v českém i anglickém jazyce na mail adam@kaseacz.cz

Benefity

  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Bonusy a prémie
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Možnost home office

Kontaktní osoba: Bc. Adam Badošek
E-mail: adam@kaseacz.cz
Telefon: +420 606 308 982