Řidič - skupina C, profesák (nástup možný ihned)

  • Doporučujeme
  • Nymburk
  • HPP

Golgot, spol. s r.o. - Nymburk, moderní průmyslová prádelna. Jedna z nejtvětších na českém trhu. Vybavena nejmodernějšími žehlícími linkami a kontinuální prací linkou. Kapacita prádelny je 15 tun při dvousměném provozu.

Hledáme spolehlivé řidiče, zaměstnance do prádelny/čistírny.

Kontaktovat nás můžete osobně nebo e-mailem: Po, St, Pá - od 6:00 - 13:00 hod.

Co vás čeká

Nakládka v Nymburce

Rozvoz prádla v přepravních klecích převážně v Praze, okolí Nymubrka, Hradec Králové a Špindlerův Mlýn

Nesedíte tedy celou pracovní dobu za volantem, ale popojíždíte, vykládáte a nakládáte klece s textiliemi u zákazníků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Řidičský průkaz skupiny C, platnou profesní způsobilost.

Znalost Prahy. Kartu do digitálního tachografu.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí ve stabilní společnosti. Nadprůměrné platové ohodnocení. Celá mzda na pásku, zasílaná na účet. Stabilní pracovní dobu cca 6:00 - 14:00 +- hodina. Po - Pa.

Jednou za 3 týdny sobota za kterou si pak vyberete náhradní volno.

Moderní vozový park zn. Iveco. Vyplácení diet v hotovosti jako bonus ke mzdě.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bez vzdělání
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiná způsobilost

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 41 000–45 000 Kč
Pracoviště: Poděbradská 725/14, 28802 Nymburk
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Jitka Zoubková
E-mail: zoubkova@golgot.cz
Telefon: 325 511 457
ID inzerátu: 813103