*Florista/floristka

  • Žďár nad Sázavou
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Florista/floristka - U Tržiště 2204, 594 01 Velké Meziříčí - OD Kaufland;

Hledáme člověka:

  • s chutí do práce ať vyučeného v oboru nebo ne;
  • samostatně pracujícího;
  • komunikativního a flexibilního;
  • se základními znalostmi PC;
    Průměrně 14 pracovních dní v měsíci.

Náplň práce: floristická práce a prodej vína;

Nabízíme:

  • práci v kolektivu;
  • zaměstnanecké slevy a výhody v celé síti provozoven po celé ČR (ve Velkém Meziříčí i na provozovně Restaurace DVOJKA);
  • možnost flexibilního plánování směn;
  • spravedlivé finanční ohodnocení;
    První kontakt emailem;

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké slevy a výhody v celé síti provozoven po celé ČR

Umístění pracovní pozice

Autoskla BENONE s. r. o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 22 000–25 000 Kč
Pracoviště: U Tržiště 2204, 59401 Velké Meziříčí
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Jaroslav Černý
E-mail: obchod@autosklabenone.cz
Telefon: 721 093 857
ID inzerátu: 814029

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.