SEŘIZOVAČ/ SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH LINEK

  • Doporučujeme
  • Brno-venkov
  • HPP

Jsme česká rodinná společnost VITAR, s.r.o.  - vyrábíme a dodáváme

kvalitní vitaminové přípravky a nápoje Capri Sun.

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost v prostředí úspěšné firmy. Hledáme schopného člověka na pozici:

ve výrobním závodě v Tišnově

NÁPLŇ PRÁCE

  • Seřizování a nastavování výrobních linek (cca 15 strojů) v třísměnném nebo nepřetržitém provozu.
  • Doplňování servisní dokumentace
  • Spolupráce s operátory ve výrobě.

CO POŽADUJEME ?

  • Technické vzdělání ideálně se zaměřením na elektro.
  • Preferujeme zkušeného člověka, ale nebráníme se nikomu, kdo je technik a má k této práci vztah a chuť v ní být dobrý.
  • Technické myšlení, zručnost a chuť hledat možnosti zlepšování práce.
  • Osobní vyzrálost, zodpovědnost, vnitřní motivaci a ochotu spolupracovat
  • Výhodou znalost principů štíhlé výroby, 5S apod.
  • Ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu.

CO NABÍZÍME ?

  • Práci na HPP v prosperující rodinné společnosti
  • Mzda dle Vaší kvalifikace a individuálního výkonu
  • Bonus za produktivitu
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus 18 000 Kč/rok - vypláceno kvartálně
  • Odměna 5000 Kč za přivedení nového zaměstnance
  • Nástupní bonus 30 000 KČ
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravné
  • Přátelský kolektiv, stabilitu a zázemí úspěšné rodinné společnosti
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Firemní rekreační středisko, zaměstnanecká sleva na produkty společnosti VITAR, s.r.o.
  • Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

Předpokládaný nástup:

  • Ihned, případně dle dohody

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Rekreace ve firemním zařízení
  • Výrobky a služby se slevou

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Hana Krhánková
E-mail: krhankova.hana@vitar.cz