Elektromechanik

  • Domažlice
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Hledáme do týmu kolegu na pozici Elektromechanik:

Náplň práce:

  • zajištění technické dostupnosti a způsobilosti výrobních strojů a zařízení dle požadavků a rozpočtů společnosti
  • instalace a zprovoznění nových strojů
  • zodpovědnost za budovu a infrastrukturu, provádění oprav a údržby ve spolupráci s interními a externími partnery
  • elektro projekty
  • spolupráce s externími dodavateli a ostatními odděleními ve společnosti

Očekáváme:

  • elektrotechnické vzdělání
  • minimálně 3 roky odborné praxe v oblasti elektrotechniky
  • vedoucí elektrotechnik dle §7 nařízení vlády 194/2022 (případě ochota dále se vzdělávat a tento § si dodělat)
  • základní znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti, organizační dovednosti a týmového ducha
  • základní úroveň angličtiny/němčiny výhodou

Nabízíme:

  • nadprůměrné finanční ohodnocení 50 000-60 000 Kč/měsíc
  • širokou škálu firemních benefitů
  • stravenky (100 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem)
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, letní a vánoční bonusy
  • kurzy anglického jazyka
  • cafeteria
  • příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné zaškolení
  • zázemí stabilní společnosti

zaměstnavatele kontaktujte telefonicky nebo e-mailem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

AZ-CZECH s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–60 000 Kč
Pracoviště: Průmyslová 307, Horšovský Týn
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Jana Švejdová
E-mail: jana.svejdova@conti.de
Telefon: 739685204
ID inzerátu: 814470

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.