Team Lead Embedded Developer (C/C++)

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do úspěšné IT firmy s vlastním produktem v Brně hledáme nadšeného developera s zkušenostmi v řízení týmu, nebo zkušeného senior developera, který má chuť vést tým. Zaujalo tě to? Přečti si více!

Popis pozice

  • Koordinace týmu: Plánování a rozdělování úkolů mezi členy týmu.
  • Release nových verzí: Řízení uvolňování nových verzí do produkce (do výroby a k zákazníkům).
  • Technické vedení: Řešení technických výzev, volba vhodných technologií a návrh architektur.
  • Programování a revize kódu: Aktivní účast na vývoji softwaru/hardwaru a provádění revizí kódu od ostatních členů týmu.
  • Technické zadání: Převod produktových požadavků do technických specifikací a úkolů pro vývojový tým.
  • Testování: Organizace, koordinace a vyhodnocování beta testů nových verzí.
  • Komunikace: Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odděleními (Produkt, Technická podpora apod.).
  • Mentoring: Pomoc při zaškolování nových členů týmu.

Požadavky

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením embedded vývoje: Praktické zkušenosti s řízením a organizací embedded vývojových projektů.
  • Orientace v tech. stacku: Znalost programovacích jazyků a technologií jako C, C++, C#, SQL a Python.
  • Znalost verzovacích systémů: Praktické zkušenosti s Git a GitLabem (nebo podobné).
  • Znalost linuxového prostředí: Dobrá orientace v Linuxu.
  • Automatizace vývojového procesu a testování

Nabízíme

  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Možnost práce z domova (Home Office)
  • Moderní kanceláře s parkováním
  • Skvělý tým
  • Možnost určovat směr vývoje

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kristýna Martincová
E-mail: kristyna.martincova@manpower.cz
Telefon: 731 412 659