Prodejce v autobazaru - fixní mzda i bonusy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Roudnice

Hledáme zkušeného "autobazarníka", který se nebojí prodávat i nákladní vozidla či speciály!

Náplň práce:

  • zadávání inzerátů na různé prodejní portály
  • vytváření specifikací vozidel a vkládání fotografií
  • vyřizování zákaznických dotazů a požadavků
  • realizace prodeje a příslušná administrativa

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • praxe či zájem o obor auto - moto
  • dobré komunikativní schopnosti
  • prozákaznický přístup
  • řp. B (C výhodou)
  • uvítáme i AJ, ale není podmínkou

Nabízíme

  • fixní mzdu dle zkušeností (28 - 32.000Kč)
  • bonusy z každého prodeje
  • práci v rodinném prostředí s dobrou atmosférou
  • volné víkendy (prac. doba PO - PÁ 7-15:30)

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686