Mechanik/výjezdní technik

  • Doporučujeme
  • Praha-východ
  • HPP, IČO
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Co vás čeká

Do přátelského týmu hledáme manuálně zručné mechaniky na pozici servisního mechanika/výjezdního technika. Hlavní náplní práce je oprava a servis komunálních nástaveb (MUT, SEMAT, FAUN, ZOELLER atd.) a jiné dopravní techniky (Schwarzmüller, Hüffermann). Pro naše klienty poskytujeme i servis v místě jejich působení. K dispozici jsou plně vybavená výjezdní vozidla. Určitě oceníme praxi v oboru, ale šanci dostanou i ti, kteří mají šikovné ruce a chuť se učit. Vzhledem k výjezdům je nutné mít řidičský průkaz minimálně sk. B. Naše firma nabízí stabilní zázemí, špičkové vybavení a férové jednání.

Záleží jen na tobě, kolik si vyděláš! Finanční ohodnocení, dle zkušeností a výsledků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SOU/SŠ technického směru, ideálně vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů, opravář strojů a zařízení,

- minimálně základní technické znalosti,

- zodpovědný a pozitivní přístup k práci.

Co vám můžeme nabídnout:

- pevnou pracovní dobu,

- rodinný přátelský kolektiv,

- zaučení v našem středisku,

- práce ve stabilní dynamicky se rozvíjející firmě,

- příspěvek na stravování,

- finanční bonusy,

- firemní akce,

- 25 dní dovolené,

- možnost získat speciální průkazy (obsluha VZV, svářečský apod.),

- pracovní oděvy,

- nástup možný ihned.

Neváhej a pošli nám svůj životopis!!

Těšíme se na Tebe v naší kanceláři v Brandýse nad Labem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - Výhoda sk. C, T
  • Činnosti na technických zařízeních

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pitný režim
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Strojírenská 2298, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ úvazku: HPP, IČO
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Bc. Lenka Langšádlová
E-mail: personalistika@servis-centrum.cz
Telefon: +420 725 398 419
ID inzerátu: 815323

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.