Procesní a LEAN manažer (m/ž)

  • Doporučujeme
  • Sokolov
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníka (m/ž) na pozici:

Manažer procesů / LEAN manažer (m/ž)

Co Vás čeká:

  • Detailní plánování a implementace výrobních procesů a dispozic výrobních zařízení
  • Analýzy toku hodnot a optimalizace procesů
  • Standardizace a optimalizace nových i stávajících výrobních procesů
  • Samostatné definování, návrhy a zpracování opatření ke zlepšení
  • Rozvoj LEAN metod pro zvýšení produktivity, kvality a spolehlivosti dodávek
  • Vývoj a zavádění standardů ve výrobě
  • Budete kontaktní osobou pro optimalizaci postupů související s výrobou
  • Identifikace, analýza a vyhodnocování potenciálu pro zlepšení v oblasti výroby

Váš profil - jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:

  • Znalost německého jazyka slovem i písmem (středně pokročilý – B2)
  • Ukončené studium v příslušných oborech je žádoucí a/nebo srovnatelná dodatečná kvalifikace (praxe)
  • Několikaleté zkušenosti a prokazatelné úspěchy v oblasti optimalizace procesů a zavádění štíhlých technologií
  • Dobrá znalost metod štíhlé výroby, optimalizace procesů a technik neustálého zlepšování
  • Odborná praxe v plánování procesů a výroby ve výrobní společnosti a kvalifikace v oblasti LEAN metod.
  • Znalost a realizace projektů
  • Ochota cestovat
  • Podnikatelské myšlení a jednání, stejně jako motivace a nadšení
  • Strukturovaný, na cíl orientovaný, kvalitní a nezávislý způsob práce
  • Přesvědčivé, sebevědomé vystupování, organizační talent, kreativita, schopnost pracovat pod tlakem, jakož i týmová spolupráce a komunikační dovednosti
  • Znalost práce na PC (MS Office, Excel, práce v programu SAP výhodou)

Nabízíme:

  • Spolupráci v inovativní, profitující rodinné společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Náročné a zodpovědné úkoly
  • Cílevědomé, pečlivé a individuální školení
  • Vysokou míru tvůrčí svobody v profesionálním pracovním prostředí
  • Příležitosti k osobnímu rozvoji
  • Hierarchii, která zaručuje krátké rozhodovací cesty
  • Transparentní komunikace, otevřenost a atmosféra důvěry
  • Atraktivní mzda závislá na výkonu
  • Dlouhodobé a jisté zaměstnání
  • Celkem 5 týdnů dovolené
  • Vánoční odměny
  • Příspěvek na stravování (stravenky)

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici

  • zašlete svůj životopis v českém i německém jazyce na e-mailovou adresu: personal@mhz-cz.cz

Zadavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Němčina (aktivní) — B2

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Martina Sugárová
E-mail: personal@mhz-cz.cz
Telefon: + 420 352 355 022