Servisní technik zemědělských strojů

  • Doporučujeme
  • Kladno
  • nástup ihned

Popis

Hledáme nového kolegu/yni na pozici SERVISNÍ TECHNIK!

Chcete se stát součástí týmu ve stabilní firmě, která pracuje se špičkovou zemědělskou technikou? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Rozmanitá práce: Opravy zemědělské techniky na dílně i v terénu.
  • Technické výzvy: Diagnostika závad strojů.
  • Montáž a příprava: Montáž nových strojů a příslušenství. Příprava strojů k předání zákazníkům.
  • Sezónní prohlídky: Posezónní a předsezónní kontrola strojů.

Požadujeme:

  • Vzdělání s výučním listem nebo maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik atd.
  • Řidičské oprávnění skupiny B (sk. T výhodou)
  • Zručnost, zájem o práci a chuť rozvíjet se ve svém oboru.
  • Časovou flexibilitu s ohledem na sezónnost zemědělské výroby.
  • Pozitivní přístup k zákazníkům.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilním oboru a firmě se špičkovou zemědělskou technikou.
  • Bonusy/prémie dle odvedené práce.
  • Plně vybavené servisní vozidlo (po zapracování) s možností cest domov/práce.
  • Mobilní telefon.

Proč se připojit k nám?

  • Růst a rozvoj: Podporujeme váš profesní rozvoj a vzdělávání.
  • Kolektiv: Pracujte v příjemném a přátelském kolektivu.
  • Stabilita: Nabízíme práci v oboru, který má budoucnost.

Těšíme se na Vás a Vaše odpovědi! Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat na čísle 606404624.

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výrobky a služby se slevou
  • Mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Jízdní výhody

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tomáš Sedláček
E-mail: sedlacek@agroobchod.cz
Telefon: 606404624