Elektromechanik el. zařízení

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hodin.

Pro rozšiřující se výrobu hledáme kolegu na pozici elektromechanika.

Náplň práce:

  • zapojování a seřizování přístrojů dle schématu
  • práce s technickou dokumentací
  • mechanická montáž v naší výrobní hale na Vídeňské
  • možnost zapojit se na montáži na území České republiky, ale také v zahraničí (nikoho ale k výjezdům nenutíme, jsou to spíše výjimečné záležitosti)
  • kontrola a seřízení přístrojů před jejich balením
  • pomocné režijní práce

Požadavky:

  • vzdělání SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • praxe na této pozici je vítána
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • komunikativnost - vždy oceníme nový nápad nebo návrh na zlepšení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí dobrého kolektivu
  • zkrácenou pracovní dobu (7,5 h denně)
  • pružnou pracovní dobu
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvěk na stravování
  • odborné kurzy
  • volné dny pro zvláštní příležitosti - svatba, narození dítěte, jsou chvíle, kdy práce může jít prostě stranou
  • zvýhodněnou multisport kartu, vaše dobrá kondice a pevné zdraví je naší prioritou
  • možnost vycestovat do celého světa

Prosíme v případě zájmu o zaslání životopisu na e-mail veronika.vilimova@ivep.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Vídeňská 137/117a, 61900 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Veronika Vilímová
E-mail: veronika.vilimova@ivep.cz
Telefon: +420 602 581 233
ID inzerátu: 816509

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.