Kuchař / kuchařka ve školce / dětské skupině

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: info@mujmrnousek.cz. Do předmětu uveďte: Kuchař/ka. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Hledáme kuchaře/ku mateřskou školu a dětské skupiny, náplní práce je příprava svačin a obědů a jejich porcování pro pobočky v Ostravě. Pracovní doba pondělí až pátek 5,30 – 14,00 hod.

POŽADAVKY:

  • vyučení v oboru (kuchař), praxe v oboru alespoň 2 roky, výhodou praxe v oboru (mateřská škola,
    jesle) trestní bezúhonnost
  • samostatnost, pracovitost a spolehlivost,

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletní příprava pokrmů (svačiny, obědy) pro děti věkové kategorie 1 – 6 let a zaměstnance
    mateřských škol a dětských skupin,
  • výdej svačin a obědů včetně úklidu po výdeji,
  • zpracování základní agendy k přípravě a výdeji jídel (evidence teplot, potravin, strávníků)
  • občasné zajišťování nákupů potravin pro přípravu jídla
  • zajišťování dalších úkolů dle pokynů ředitelky

Nástup IHNED

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Mrňousek CZ s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–30 000 Kč
Pracoviště: Těšínská 196/507, Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: info@mujmrnousek.cz
ID inzerátu: 817538

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.