DĚLNÍK, STROJNÍK DO VÝROBY S OSIVY - Židlochovice

  • Doporučujeme
  • Brno-venkov

Hledáme pracovníka do výrobního provozu v Židlochovicích na pozici strojníka/dělníka pro úpravu plodin.

Pracovní náplň:

  • obsluha sušičky a sledování procesu vysoušení plodin

  • návoz a vývoz materiálů

  • obsluha, běžná údržba a drobné opravy výrobní linky

  • řízení manipulační techniky (obsluha vysokozdvižného vozíku)

  • občasná manuální práce v provozu (zvedání břemene do velikosti 25 kg)

Pracovní podmínky:

  • práce od PO - PÁ

  • jednosměnný provoz

  • plný úvazek 40hod/týdně

  • pracovní doba od 6:00 hod

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • manuální zručnost

  • odpovědnost, spolehlivost

  • ochota učit se novým věcem

Výhodou bude:

  • zkušenost ve výrobním provozu

  • průkaz obsluhy VZV nebo ochota se naučit

  • orientace v oblasti zemědělství

  • technické myšlení

Co vám můžeme nabídnout:

  • jistotu stabilního zaměstnání ( přes 25 let na trhu)

  • práci na HPP, prac. smlouvu na dobu určitou, poté neurčitou

  • rostoucí mzdové ohodnocení + pololetní odměny až do výše 13. platu

  • 5 týdnů dovolené a placené volno v mimosezóně (červen)

  • příspěvek na obědy 100 Kč/den, pitný režim

  • příspěvek na dovolenou

  • měsíční příspěvek na penzijní pojištění

  • příspěvek na vzdělávací kurzy

  • nástup možný ihned

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete požadované kvalifikace, neváhejte nás kontaktovat a připojte svůj životopis na personalni@oseva-agro.cz

Těšíme se na Vás!

E-mail: personalni@oseva-agro.cz
Telefon: +420 724 322 901