Vedoucí skladu (ž/m)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem
  • HPP

Jste zodpovědný/á, pečlivý/á a pracujete rád/a v kolektivu? Jste rozhodný/á, autoritativní typ s technickým myšlením? Pokud ano, tak skvělé, protože možná právě Vás hledáme.

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu celého skladu,
  • vedení týmu 8 lidí,
  • komunikace s externími dopravci,
  • optimalizace procesů skladu,
  • koordinace přijímání zboží a zadávání přijatého zboží do systému,
  • řešení problémů a reklamací - rychle a efektivně řešit případné problémy a vznikající situace během pracovní doby,
  • znalost skladového hospodářství - přehled o skladových procesech, sledování zásob a minimalizace chyb ve skladování,
  • v případě potřeby výpomoc kolegům (příprava zboží, příjem zboží),
  • účast na inventurách zboží,
  • zabezpečení bezpečnosti - dodržování zásad BOZP a PO.

Co u Vás hledáme:

  • minimálně 2 roky praxe v oboru skladování/logistiky,
  • středoškolské vzdělání,
  • znalost MS Office, práce s PC,
  • pozitivní, systematické a logické myšlení,
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost,
  • řidičský průkaz skupiny B, výhodou řidičský průkaz skupiny C,
  • oprávnění VZV,
  • spolehlivost, pracovitost, loajalita.

Co u nás získáte:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • čeká Vás fixní plat + odměny (průměrně 45 000 Kč měsíčně),
  • 25 dní dovolené,
  • Služební mobilní telefon,
  • stravenkový paušál,
  • školení a teambuildingy,
  • jednosměnný provoz: PO-PÁ 7:00 – 15:30.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

E-mail: nikola.vrbicka@igefa-roin.cz