Pracovník/ce ručního mytí vozidel

  • Praha
  • HPP

Pracovník ručního mytí vozidel - provozovna Praha 9 – Černý Most

Společnost Domanský s.r.o. s více jak 25 letou tradicí je významným prodejcem značek Peugeot, Hyundai, Toyota a jediným dealerem značky DS v republice. Pro náš autosalon na Černém Mostě hledáme nového kolegu či kolegyni do svého týmu na pozici pracovníka ručního mytí vozidel. Pro tuto práci není třeba praxe v oboru, ale dáme příležitost každému, kdo je pečlivý, spolehlivý a pracovitý.

Náplň práce:

  • Ruční mytí vozidel
  • Čištění interiéru vozů
  • Obsluha automyčky
  • Příprava vozidla před předáním zákazníkovi

Požadujeme:

  • pečlivost - výsledky Vaší práce jsou hned vidět a reprezentují činnost ostatních kolegů
  • řidičský průkaz B
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Práci ve stabilní  rodinné společnosti s více jak 25- letou historií
  • Firemní benefity – služební mobilní telefon s neomezeným voláním, MAKRO karta, slevy na stravování, výhodný tarif na volání i pro rodinné příslušníky, slevy na zboží
  • Školení zdarma
  • Přátelský kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis spolu s fotografií na radek.klaban@domansky.cz

Umístění pracovní pozice

Domanský s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–30 000 Kč
Pracoviště: Skorkovská 1644, 19800 Praha
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Radek Klaban
E-mail: radek.klaban@domansky.cz
ID inzerátu: 818734