*Obchodní zástupce (m/ž)

  • Žďár nad Sázavou
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme obchodního zástupce pro Českou a Slovenskou republiku!
Chcete být součástí rodinné firmy, kde se všichni známe a vytváříme přátelské prostředí? Připojte se k našemu obchodnímu týmu, který působí nejen na území Česka a Slovenska.
BEMATECH je předním výrobcem vnitřní stínící techniky se sídlem ve Velké Bíteši. Naše výrobky, vyráběné výhradně v Česku, se vyznačují špičkovou kvalitou a designem. Výsledkem našeho dlouholetého vývoje je i celosvětový patent Zoomtech. Každého člena našeho týmu si vážíme a dáváme prostor pro nové nápady a inovace. Rádi vás přivítáme v naší firmě, abychom zjistili, zda by nám to spolu klapalo. Těšíme se na setkání!

Vaše náplň práce:
o Akvizice nových B2B zákazníků a budování dlouhodobých vztahů
o Udržování kontaktu se zákazníky a péče o ně
o Selekce příležitostí na trhu pro naše specializované výrobky
o Reporting výsledků a práce se CRM systémem

Co od Vás očekáváme:
o Zkušenosti s B2B obchodem
o Znalost stavebního oboru či interiérového designu je výhodou
o Reprezentativní vystupování a profesionální přístup
o ŘP sk.B

Co Vám nabízíme:
o Firemní auto pro pohodlné cestování
o Pevná složka platu a provize za Vaše úspěchy
o Možnost částečného homeoffice pro lepší work-life balance
o Flexibilní pracovní doba, aby se nám co nejlépe spolu pracovalo
o Firemní benefity v různých podobách
MZDA bude upřesněna na pohovoru;

První kontakt:

  • osobně - 7:00 - 15:30,
  • e-mailem;

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - Reprezentativní vystupování a profesionální přístup

Benefity

  • Jiné výhody - Firemní auto, provize, homeoffice, flexibilní pracovní doba, firemní benefity

Umístění pracovní pozice

B E M A T E C H, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000 Kč
Pracoviště: 76, 59501 Velká Bíteš
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Veronika Rothová
E-mail: veronika.rothova@bematech.eu
Telefon: 778 787 172
ID inzerátu: 818763

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.