Operátor call centra s neomezenými bonusy

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

V současné době hledáme nové kolegy do našeho call centra. Pokud máte skvělé komunikační dovednosti, jste přátelská osobnost a toužíte pracovat v dynamickém prostředí, budeme rádi, když se k nám připojíte. Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám poskytovat vynikající zákaznickou podporu

Popis pozice

  • Přijímání a vyřizování telefonních hovorů od zákazníků
  • Zaznamenávání a aktualizace údajů v interních systémech.
  • Výborné komunikační dovednosti

Požadavky

  • Minimálně maturitní zkouška
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Telefonování je pro tebe přirozenou záležitostí.
  • Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně.
  • Ochota učit se rychle nové informace.

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Možnost práce z domova po zaškolení
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny sick days
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Zvýhodněné produkty AirBank

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Adéla Stošková
E-mail: adela.stoskova@manpower.cz
Telefon: 734793488