PLC programátor

  • TOP zaměstnavatel
  • Mikulov

Jestli rád stojíš při rozjezdu nového projektu v zavedené a stabilní firmě, tak mám pro Tebe zajímavou pracovní možnost v Mikulově. Hledáme jak zkušené, tak čerstvé absolventy, kterým je PLC programování blízké.

Popis pozice

  • Programování a údržba PLC programu
  • Optimalizace výrobních linek vedoucí k efektivní a kvalitní výrobě
  • Implementace programových standardů společnosti do nových a stávajících zařízení
  • Podpora a realizace principů štíhlé výroby

Požadavky

  • Zkušenost s PLC programováním
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Elektro osvědčení 194/2022 Sb. § 6 a vyšší
  • Angličtina minimálně na komunikativní úrovni robotů

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Dovolené navíc a dny volna navíc v případě významných životních událostí
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na jazykové kurzy

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tomáš Špilák
E-mail: tomas.spilak@manpower.cz
Telefon: +420771287423