Elektromechanik/Údržbář, 40 000-45 000 Kč + příplatky

  • TOP zaměstnavatel
  • Kyselka

Pro mezinárodně uznávanou firmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik/Údržbář.

Popis pozice

  • údržba a opravy elektrických zařízení
  • zajišťování správného chodu technologií
  • kontrola nad správným chodem elektronických a mechanických zařízení
  • odstraňování závad na zařízeních
  • spolupráce s ostatními kolegy

Požadavky

  • SŠ technické vzdělání NEBO předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - krátký/dlouhý týden (denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odměny ke mzdě
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu (3 Kč/km)
  • příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní a úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní program 6 000 Kč/rok
  • bezúročné půjčky na bydlení
  • částečně dotovaná Multisport karta

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982