Operátor servisu elektroniky - možnost zkráceného úvazku

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Hledáš novou pohodovou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz a nechceš vstávat se slepicema? Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém? Hledáme i nezkušené, ale šikovné kolegy/kolegyně, všechno se totiž dá naučit, stačí jen chtít!
Ozvi se nám a jdeme na to!

Popis pozice

Budeš u nás opravovat elektronické výrobky jako jsou telefony nebo notebooky. Pokud nemáš žádné zkušenosti, nemáš se čeho bát, všechno tě moc rádi naučíme!

Požadavky

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak (dioptrické brýle nevadí)
  • mít chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

  • docházkový bonus
  • výkonostní bonus
  • příspěvek na dopravu
  • jednosměnný provoz: 9:00-17:30
  • zkrácený úvazek: 9:00-15:30 buď 10:00-16:30
  • stravování na pracovišti
  • práci v čistém prostředí a moderní hale v Ostravě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbara Rduch
E-mail: barbara.rduch@manpower.cz
Telefon: +420 702 197 467