R&D Project manager

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Hledáme zkušeného projektového manažera, který bude řídit RnD projekty od fáze konceptu až po zahájení výroby.

Popis pozice

Co budete mít na starost, kromě řízení projektů a vedenítýmu vývojových inženýrů ( mech. + el.) spolu s ostatními specialisty na simulace RnD CAE/CFD:

  • Vypracování časového harmonogramu projektu, rozpočtu a potřeb počtu zaměstnanců před zahájením projektu
  • Vedení projektových týmů v průběhu celého projektu tak, aby bylo dosaženo cílů projektu (čas, kvalita, náklady...)
  • Komunikace se zákazníky a interními zainteresovanými stranami o stavu projektu, problémech a KPI projektu
  • Prezentace průběhu a výsledků projektu
  • Vývoj a implementace nových produktů dle požadovaného plánu
  • Efektivní využití nástrojů projektového řízení (MS project, MS office) a jejich aktualizace a školení
  • Řízení RnD projektů pro naplnění dalších firemních cílů a KPI's

Požadavky

Koho hledáme:

  • Zkušeného praktika z oblasti RnD , minimálně 3 roky na obdobné pozici
  • VŠ vzdělání z oblasti inženýrství
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost MS Office, MS Project - výhodou
  • Samostatnost, schopnost vést tým, zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

  • Různorodou práci v nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění, systém Cafeterie, firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, Flexi Pass, příspěvky na dětské tábory, zvýhodněné mobilní tarify ..)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Šulejová
E-mail: lucie.sulejova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 348