Mehaničar u proizvodnji Lego kockica

Zaujal vás tento inzerát? Odpovědět
  • TOP zaměstnavatel
  • Kladno

Popis

Tražimo mehaničare za rad u proizvodnji Lego kockica. Nudimo stabilno, dugoročno zaposlenje sa radnom vizom koju mi obezbeđujemo. Pridružite se našem timu i osigurajte sebi siguran posao uz odlične uslove rada.

Popis pozice

  • Dve dnevne smena (12 sati) + dve noćne smene (12 sati) – 4 dana slobodno
  • Popravke nastalih kvarova na proizvodnim i neproizvodnim uređajima
  • Preventivno održavanje opreme u skladu sa rasporedom
  • Pružanje podrške operaterima tokom rada na proizvodnim linijama
  • Prevencija kvarova i smanjenje rizika od oštećenja mašinskih uređaja kroz redovne proaktive provere

Požadavky

  • Orijentacija u tehničkoj (mehaničkoj i elektro) dokumentaciji
  • Manuelna spretnost
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Sposobnost timskog rada
  • Osnovno poznavanje MS Office-a
  • Razumevanje stručnih naziva
  • Završena srednja ili viša škola tehničkog usmerenja (elektrotehnička ili mašinska) – nostrifikaciju u Češkoj obezbeđujemo mi
  • Radno iskustvo (poželjno, ali nije obavezno)

Nabízíme

  • Besplatan smeštaj
  • Plata 232 Kč/hod + 14 Kč/hod bonus (9.2 eur +0.5 eur)
  • Podrška u dobijanju radne vize
  • Koordinator koji govori srpski jezik na raspolaganju
  • Redovna isplata plate
  • Smene planirane nekoliko meseci unapred
  • Kolektivni odmor: 2 nedelje u julu i 1 nedelja tokom Božića
  • Subvencionisana ishrana s izborom od 5 jela (glavno jelo za 1 EUR)
  • Mogućnost napredovanja i daljeg razvoja
  • Porodična atmosfera: svi se oslovljavaju po imenu
  • Kurs češkog jezika uključen

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pro odpověď využijte níže uvedené kontakty.
Kontaktní osoba: Vesna Jovinska
E-mail: vesna.jovinska@manpower.cz
Telefon: +420606081220

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.