Výrobní vedoucí | až 50 tisíc

  • TOP zaměstnavatel
  • Vrbno pod Pradědem

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě? Poradíte si nejen s plánováním práce, ale orientujete se také třeba v BOZP nebo evidenci docházky? Do naší firmy hledáme zodpovědného vedoucího, který převezme zodpovědnost za výrobní tým. Na oplátku vás dobře zaplatíme, do rukou dostanete značnou míru autonomie a ke mzdě řadu benefitů včetně bonusů. Pojďte k nám.

Popis pozice

  • Povedete výrobní tým
  • Plánujete práci, rozdělujete úkoly a kontrolujete plnění
  • Staráte se o dodržování BOZP a dalších předpisů
  • Kontrolujete docházku

Požadavky

  • Praxe ve vedení výrobního týmu
  • Technické vzdělání
  • Základní orientace ve věcech bezpečnosti práce a zákoníku práce

Nabízíme

  • Mzda až 50 tisíc
  • Prémie ke mzdě
  • Flexibilita pracovní doby
  • Příspěvky na stravování
  • Závodní jídelna
  • Firemní vzdělávání a podpora dalšího vzdělávání
  • Stabilita v silné firmě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275