ELEKTRO SPECIALISTA s AJ | výrobní závod

  • TOP zaměstnavatel
  • Bohumín

Hledáme šikovného kandidáta s elektro vyhláškou a komunikativní AJ. Budete u přejímek nové technologie a budete se účastnit nových projektů. Těšit se můžete na možnost seberozvoje, atraktivní mzdu a super kolektiv.

Popis pozice

  • Technické specifikace na nákup nových elektro zařízená a technologií
  • Spolupráce s nákupem při výběrovém řízení
  • Účast na přejímkách a komunikace s dodavateli
  • Spolupráce skolegy ze zahraničí
  • Technický dozor na místě
  • Koordinace projektů z hlediska elektro prací a jejich návazností

Požadavky

  • Vzdělání v oblasti elektro
  • Praxe na podobné pozici
  • Hovoříte anglicky na komunikační úrovni (min. B1)
  • Proaktivní přístup
  • Týmový duch

Nabízíme

  • Atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days
  • Stravenkový paušál
  • Notebook, telefon i k soukromým účelům
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost seberealizace

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274
ID inzerátu: 820129