Obchodně – technický manažer, Prostějov

  • TOP zaměstnavatel
  • Prostějov

Do společnosti, která nabízí komplexní služby v oblasti strojírenského a plastikářského průmyslu, hledáme nového parťáka, který má obchodního ducha, přirozený komunikační talent, manažerské dovednosti a umí jednat se zákazníky. Kterému nevadí, že nebude každý den sedět u počítače, ale vyrazí do světa. Pokud máte vyjednávací schopnosti, umíte naslouchat potřebám zákazníků a hledáte optimální řešení, kontaktujte nás.

Popis pozice

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků ve strojírenském a plastikářském
    průmyslu, obchodní vyjednávání
  • péče o stávající i nově získané zákazníky, denní komunikace snimi a jejich návštěvy
  • zpracování podkladů a cenové nabídky ve spolupráci sprojektovým oddělením
  • součinnost sprůběhem a realizací projektu
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti (projektové oddělení, lisovna, nástrojárna,
    vedení společnosti)

Požadavky

  • vzdělání technického směru (strojírenství)
  • doložitelná praxe a úspěchy v přímém obchodě
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • čtení výkresové dokumentace
  • technicko/ekonomický přístup-myšlení
  • přehled/zkušenost v oblasti nástrojárny nebo vstřikolisovny výhodou
  • cílevědomost, schopnost dotahovat věci do konce
  • znalost AJ na komunikativní úrovni – e-mailová komunikace
  • výborná znalosti práce s PC, především MS Office
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • práci ve flexibilním a dynamickém týmu na HPP
  • zázemí ryze české rodinné společnosti, kde upřednostňujeme osobní přístup k potřebám zaměstnanců
  • pružnou organizaci pracovní doby
  • motivující finanční ohodnocení s možností ovlivnit část mzdy svým výkonem
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování a káva, výhodný tel. tarif, firemní akce aj.)
  • služební automobil, mobil a notebook
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 901 411