Asistent/ka ředitele

  • Ústí nad Orlicí
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Asistent/ka ředitele - rozmanitá a dynamická práce

Jsme rostoucí firma s jasnou vizí. Naše prostředí je dynamické a přátelské, zakládáme si na týmové spolupráci a profesionalitě. Hledáme člověka, který nám pomůže zajistit hladký chod firmy a umožní našemu řediteli soustředit se na strategické řízení společnosti. Hledáme spolehlivého a loajálního asistenta či asistentku, který/která se nebojí výzev a dokáže efektivně řešit rozmanité úkoly. Pokud se Vám naše nabídka líbí, podívejte se na naše webové stránky https: //www.wrb.cz/.

Náplň práce:

  • Podpora při vedení chodu firmy a vedení běžné firemní agendy.
  • Podpora ředitele - připomínání plnění úkolů a vymáhání jejich splnění od podřízených.

Co od Vás očekáváme:

  • Příjemné vystupování
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Flexibilita a samostatnost
  • Diskrétnost a loajalita
  • Zkušenosti na obdobné pozici - bude to pro Vás velkou výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stravenky - příspěvek na stravování během pracovní doby.
  • Příspěvek na dovolenou a vánoční bonusy.
  • Možnost částečného úvazku, možnost částečné práce z domova.
  • Stabilní a přátelské pracovní prostředí
  • Jednosměnný provoz - možnost sladit práci s osobním životem.
  • Mobilní telefon s firemním tarifem.
  • Pružná pracovní doba.
    Práce vhodná také pro rodiče na mateřské / rodičovské dovolené.

Těšíme se na Váš životopis! Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Nástup je možný ihned. Na zaslané životopisy odpovíme v co nejkratším termínu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Wood Reborn, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–35 000 Kč
Pracoviště: Zemědělská 1599, 56401 Žamberk
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Jaromír Kaška
E-mail: info@wrb.cz
Telefon: 727 815 297
ID inzerátu: 820556

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.