Řidič VZV, nástup přímo do kmene

  • TOP zaměstnavatel
  • Šenov u Nového Jičína

Do firmy zabývající se automotive výrobou se sídlem v Šenově u Nového Jíčína hledáme nové kolegy do skladu.

Nástup přímo do kmene společnosti.

Pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte nám svůj aktuální životopis.

Popis pozice

  • obsluha VZV a retráku
  • příprava a vychystávání materiálů do výroby
  • nakládka a vykládka kamionů
  • zavážení materiálů k výrobním linkám
  • práce se čtečkou a v interních skladových systémech

Požadavky

  • platný průkaz na VZV
  • samostatnost a zodpovědnost za přidělenou práci
  • základní znalost práce na PC
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (R-O-N)

Nabízíme

  • měsíční mzdu 32 000 Kč hrubého
  • odměnu za docházku až 4000 Kč/měsíčně
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • 2x ročně odměna formou Flexipass
  • 22 dnů dovolené + 3 dny sickdays
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání v oboru
  • stabilní zázemí v rodinné firmě s tradicí
  • přátelské prostředí
  • bonus k životnímu jubileu
  • firemní akce
  • nástup přímo do kmene

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608