Operátor/ka - Oddělení tvarovaných drátů

  • TOP zaměstnavatel
  • Karviná
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na výrobu pružin a výrobků z tvarovaných drátů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka - Oddělení tvarovaných drátů.

Náplň práce:

  • Obsluha 4 strojů na výrobu tvarovaných drátů a manipulace s výrobky mezi stroji
  • Měření výrobků na 3D měřidlech pro kontrolu kvality vyrobených kusů
  • Práce s jemnými materiály, zejména pružinami, vyžadující přesnost a pečlivost

Požadujeme:

  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Zkušenost s prací na 3D měřidlech výhodou
  • Jemnocit, pečlivost a chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • Práci na tři směny s volnými víkendy (noční směna končí v pátek ráno)
  • Stravenkový paušál 99 Kč za směnu a zvýhodněné stravování
  • Možnost využít UP benefitní kartu nebo Multisport kartu po zkušební době
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Karviná

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.