Pomocní skladníci

  • Bruntál
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

  • Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni pro expedici zboží.
  • Práce na HPP, po dohodě možný i zkrácený úvazek. (DPČ, DPP)
  • Pracovní doba dle dohody.
  • Nástup možný také dle dohody.

Požadavky:
Pečlivost, loajalita a aktivní přístup k práci

  • Časová flexibilita
  • Základní znalost práce na PC

Náplň práce: vychystávání a balení zakázky pro zákazníka, příjem zboží a zakládání zboží do regálů.

Kontaktujte nás prosím pouze zasláním Vašeho životopisu na e-mail: obchod@mikifun.cz
Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči budou domlouvány individuálně.

Výhody: po zaučení prémie, příspěvek na stravu a penzijní pojištění.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

MIKI FUN spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000 Kč
Pracoviště: Žlutý kopec 1931/31, 79201 Bruntál
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Ing. Zuzana Mikulová
E-mail: obchod@mikifun.cz
ID inzerátu: 820942

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.