Stavbyvedoucí - divize stavební / stavař

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

P K I - Teplotechna Brno spol. s r. o. působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR a v zahraničí.

Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici:
Stavbyvedoucí - divize stavební/stavař

Náplň práce:

  • Plánování a příprava staveb
  • Koordinace a řízení prací na stavbách v ČR i zahraničí
  • Řízení vlastních skupin i subdodavatelů
  • Kontrola kvality a termínů
  • Komunikace s investorem

Požadujeme:

  • SŠ stavební/VŠ technického směru
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Uživatelská znalost práce na PC , Office, Autocad
  • Znalost AJ
  • Časová flexibilita a ochota cestovat
  • Samostatnost, odpovědnost
  • Zdravotní způsobilost odpovídající pracovní pozici

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Profesní a osobní růst
  • Firemní benefity odpovídající pracovní pozici

Nástup možný ihned.
Po 3 měsíční zkušební lhůtě smlouva na dobu neurčitou.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–50 000 Kč
Pracoviště: Anenská 675/4, 60200 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ferdus
E-mail: ferdus@pkiteplotechna.cz
Telefon: +420 603 875 043
ID inzerátu: 821169

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.