Přijímací technik

  • Doporučujeme
  • Praha-východ
  • nástup ihned

Popis

HLEDÁME PŘIJÍMACÍHO TECHNIKA

Do servisu nákladních vozidel přijmeme nového kolegu na pozici přijímacího technika pro naši

pobočku SALLY TRUCK s.r.o Zdibsko 739, Praha-východ

 Náplň práce:

  • Převzetí vozidla od zákazníka
  • Stanovení přibližné ceny a termínu opravy
  • Komunikace se zákazníky
  • Kontrola průběhu opravy a kvality práce
  • Zajištění administrativy opravy
  • Předání vozidla a předvedení opravy zákazníkovi
  • Řízení práce automechaniků
  • Rozdělování pracovních úkonů
  • Řešení komplexních zakázek

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru auto-moto, nebo technické znalosti v autoopravárenství a automobilech
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Schopnost řešit složité situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority
  • Řidičské oprávnění

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • 20 dní dovolené
  • Příspěvek na rozšíření řidičského oprávnění
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Zaškolení a další profesní vzdělávání
  • Výhodné stravování na pracovišti
  • Možnost levnějších tarifů od T- Mobile

Zašlete nám svůj životopis a my se Vám brzy ozveme:benesova@sallytruck.cz

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti

Umístění pracovní pozice

HRUBÝ autodoprava s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–60 000 Kč
Pracoviště: Zdibsko 739 739, 25067 Klecany
Kontaktní osoba: Radka Benešová
E-mail: benesova@sallytruck.cz
Telefon: 733145121
ID inzerátu: 821209