Seřizovač vstřikovacích lisů, 50 000-60 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Horšovský Týn

Pro společnost s čistou výrobou hledáme kandidáty na pozici Seřizovač vstřikovacích lisů.

Popis pozice

  • obsluha vstřikovacích lisů
  • řešení výrobních poruch a snaha o odstranění
  • provádění údržby forem a lisů
  • nastavování procesních parametrů pro správný chod forem a lisů
  • vizuální kontrola dílů a odebírání vzorků

Požadavky

  • uživatelská schopnost práce na PC
  • ochota pracovat na 12hodinové směny - nepřetržitý provoz (denní směna 6-18 hod, noční směna 18-6 hod; turnusy 3 denní směny, 3 dny volna, 3 noční směny, 3 dny volna)

Nabízíme

  • bonusy a prémie
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na sport a volný čas
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na vzdělání a zároveň možnost vzdělávacích kurzů a školení
  • závodní stravování (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní lékařská péče
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • další benefity: vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), firemní oslavy

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982