FINANČNÍ ÚČETNÍ + ADMINISTRATIVA

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava
  • HPP, IČO

Hledáme nového člena týmu na pozici účetní do naší společnosti, která působí v odvětví energetiky a moderní technologie.

Pokud máte SŠ vzdělání ekonomického směru, znáte účetní problematiku, včetně režimu přenesení daňové povinnosti a dani z přidané hodnoty, a jste zvyklí pracovat s ekonomickým softwarem POHODA, což ale není podmínkou, a MS Office, rádi Vás uvítáme v našem přátelském kolektivu.

Nabízíme práci na HPP v příjemném prostředí. Praxe v oblasti účetnictví je výhodou, nikoliv podmínkou, mile rádi přijmeme i pečlivou rychle se učící absolventku/absolventa VŠ bez praxe. Vaší náplní práce bude účtování faktur, vystavování faktur, tvorba tabulek v MS Excel a ostatní administrativa dle potřeby.

Náplň práce:

  • Účtování dodavatelských a odběratelských faktur, interních dokladů
  • Vystavování faktur, zálohových faktur
  • Tvorba tabulek v MS Office (Excel) dle zadání
  • Administrativa dle potřeby

Nabízíme:

  • Práci na HPP či částečný úvazek (dle dohody)
  • Přátelský kolektiv, příjemné prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Homeoffice dle možností

Naše představa o Vás:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetní problematiky (mimo jiné i problematiky režimu přenesení daňové povinnosti, DPH)
  • Znalost ekonomického software POHODA výhodou
  • Znalost a aktivní používání MS Office
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Aktivní a systematický přístup k práci
  • Praxi v oblasti účetnictví výhodou nikoliv podmínkou

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Jiná způsobilost

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Natálie Cejnková
E-mail: natalie.cejnkova@wattmont.cz
Telefon: 773 336 310