Operátor ve výrobě pružin | Dlouhodobá práce

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do firmy vyrábějící pružiny, které se používají po celém světě hledáme operátory do výroby. Rozšiřujeme tým a hledáme posily. Přidejte se do přátelského kolektivu a podílejte se na dlouhodobém projektu.

Popis pozice

  • práce na 2 směny bez víkendů
  • směny 6:00-14:15 nebo 13:45-22:00
  • práce s malými díly
  • práce u stolu ve stoje nebo v sedě dle preferencí

Požadavky

  • předešla zkušenost z výroby
  • dobrý zrak
  • manuální zručnost
  • spolehlivý a pracovitý přístup

Nabízíme

  • 13. plat ve 100%
  • nástupní mzda 25 000
  • týden dovolené navíc
  • stravenkový paušál 107 Kč/den do mzdy (v průměru 2000 Kč/měsíc)
  • 2 dny zdravotního volna (sick days)
  • závodní stravování
  • sleva do prodejny s pracovním oblečením
  • osobní ohodnocení
  • lekce angličtiny
  • výborná dostupnost

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viktoriya Borshchevska
E-mail: viktoriya.borshchevska@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 083