Specialista BOZP - flexibilní pracovní doba

  • TOP zaměstnavatel
  • Ovčáry

Pro našeho klienta, výrobní společnost v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína, hledáme energického a komunikativního kandidáta na pozici specialisty bezpečnosti práce.

Popis pozice

  • Spravovat agendu bezpečnosti práce na úseku finální montáže.
  • Vyhledávat možná rizika a nastavovat procesy.
  • Vyšetřovat pracovní úrazy a nastavovat protiopatření.
  • Úzce spolupracovat s výrobou.
  • Dohlížet nad dodržováním nastavených postupů.

Požadavky

  • Máte SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření.
  • Jste osoba odborně způsobilá v prevenci rizik BOZP.
  • Domluvíte se anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni (budete prezentovat výsledky vedení a komunikovat s anglicky mluvícími kolegy).
  • Bez problémů ovládáte MS Office.
  • Jste energický a rozhodný člověk s přirozenou autoritou.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova.
  • Týden dovolené navíc – celkem 25 dní
  • Každoroční firemní bonus a osobní prémie.
  • Balíček firemních benefitů, které můžete využít na splácení hypotéky, spoření dovolenou, sport, kulturu a další.
  • Kantýna s dotovaným obědem.
  • Peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227
ID inzerátu: 822338