Obchodní zástupce_Děčín

  • TOP zaměstnavatel
  • Děčín

Popis

Hledáme šikovného obchodního zástupce do Děčína.

Péče o stávající zákazníky a hledání nových zákazníků.

Velká část pracovní doby v terénu u klientů v ČR i v zahraničí.

Popis pozice

Péče o stávající zákazníky v určeném regionu v zahraničí, aktivní vyhledávání nových zákazníků, průzkum trhu, sledování konkurence a trendů, propagace nabízených produktů, prezentace společnosti na odborných seminářích, konferencích, přenáškách a veletrzích.

Zpracovávání cenových nabídek pro zákazníky, sledování optimalizace, řešení pohledávek zákazníků, řešení reklamací.

Požadavky

- SŠ/VŠ nejlépe technického směru

- nutná dobrá znalost AJ - denní komunikace

- dobrá znalost práce na PC

- spoelhlivost a samostatnost

Nabízíme

- základní mzda 30.000 Kč/měsíc + 10% prémie, po zkušební době provize z prodeje

- firemní automobil i k soukromým účelům

- možnost cestování do zahraničí i po celé ČR

- práce v příjemném prostředí

- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–45 000 Kč
Kontaktní osoba: Pavla Schedelbauerová
E-mail: pavla.schedelbauerova@manpower.cz
Telefon: +420 731 643 736
ID inzerátu: 822360