Finanční controller (až 80 tisíc + firemní vůz)

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Jsme stabilní česká společnost z Olomouce a hledáme kolegu či kolegyni na ekonomické oddělení. Vaše role bude spočívat v kontrole financí divize, spolupráci s kolegy a reportingu. Náš ideální budoucí kolega má zkušenosti s controllingem a je z blízké lokality. Vaše zkušenosti rozhodně zaplatíme, přidáme osobní vůz i pro soukromé účely a bonusy. Pošlete nám životopis dejte své kariéře nový impulz.

Popis pozice

  • Finanční kontrola
  • Tvorba plánů, výhledů, statistik
  • Spolupráce s kolegy a reporting vedení

Požadavky

  • Praxe v controllingu
  • Analytická mysl a náklonnost k číslům
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Mzdu až 80 tisíc
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní vůz i pro soukromé účely
  • Nový kariérní impulz ve stabilní a silné společnosti
  • Velkou míru autonomie

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275