Projektový manažer v automotive | nadstandardní mzda + částečný HO

  • TOP zaměstnavatel
  • Uherský Brod

Do našeho výrobního týmu hledáme kolegu či kolegyni se zkušeností z oblasti automotive. Velkou výhodou je znalost norem dle IATF 16949. Vedli jste někdy výrobní či vývojové projekty v oboru? Nebo máte zkušenosti třeba z interního auditu? Máme pro Vás skvěle zaplacenou pozici s řadou benefitů včetně možností částečného home office.

Popis pozice

  • Koordinace výrobních projektů
  • Kontakt se zákazníkem i dodavateli
  • Reportování průběžného stavu managementu

Požadavky

  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Základy angličtiny
  • Znalost IATF 16949 je velký bonus

Nabízíme

  • Nadstandardní mzda
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • Firemní vybavení
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu (po zkušební době)
  • Pozice s možností růstu a vývoje

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275