Technik kvality s NJ - vhodné pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • České Budějovice

Hledáme absolventa vysoké školy technického zaměření, který se domluví německy a doplní tak rozšiřující se tým.

Popis pozice

  • Koordinace zpracování zákaznických reklamací
  • Řešení problémů s oddělením kvality
  • Komunikace s kolegy z oddělení nákupu, konstrukce, aplikace a centrální laboratoře
  • Tvorba reportů

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického zaměření – ideálně strojírenství - vhodné pro absolventy
  • Výhodou zkušenosti s metodikou 8D, FMEA a statistikou (DOE, SPC, MSA)
  • Komunikativní znalost NJ, znalost AJ výhodou
  • Ochota učit se novým dovednostem
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové odhodnocení + prémie
  • 13. a 14. mzda
  • Odborné zaškolení v tréninkovém centru v Německu
  • 5 týdnů dovolené
  • Další volné dny nad rámec zákoníku práce
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost využívání rekreačního střediska

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395