Strojírenský technik | Dvousměnný provoz!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Jste technicky zdatní a hledáte stabilní zaměstnání? Hledáme šikovného strojírenského technika, který bude obsluhovat ohraňovací lis ve firmě. Ideální pro kandidáty s technickým backgroundem, kteří chtějí jednoduchou, ale důležitou práci v klidném prostředí.

Popis pozice

  • Obsluha ohýbačky (ohraňovacího lisu) ve výrobě – jednoduchá a přímočará práce.
  • Kontrola kvality plíšků a zajištění, že splňují stanovené specifikace.
  • Spolupráce s týmem na plynulém průběhu výroby a dodržování termínů zakázek.
  • Zajištění pravidelné údržby stroje a dodržování bezpečnostních předpisů.

Požadavky

  • Základní technický background ve strojírenství je vítán, zkušenosti jako CNC operátor, ohraňovač nebo ohýbač jsou velkou výhodou.
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) bez nočních směn.
  • Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně, pečlivost při obsluze stroje.

Nabízíme

  • Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) bez nočních směn.
  • Týden dovolené navíc, 2 sick days, Multisport karta a lekce angličtiny.
  • 13.plat závislý na úspěchu firmy a vaší docházce.
  • Osobní ohodnocení, závodní stravování a stravenky ve výši 107 Kč na den.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508