CNC seřizovač/programátor | 13.mzda!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Máte zkušenosti s CNC a hledáte místo, kde můžete své dovednosti plně využít? Aktuálně hledáme zkušeného CNC seřizovače či programátora do firmy zabývající se výrobou pružin! Nabízíme stabilní pracovní prostředí a šanci podílet se na náročnějších projektech, kde vaše technické dovednosti opravdu oceníme. Zaujala Vás pozice? Pak čtěte dále!

Popis pozice

  • Seřizování a programování CNC strojů přímo na místě, úpravy a optimalizace programů podle specifikací zakázek.
  • Výroba pružin na zakázku, což vyžaduje kreativní přístup a schopnost navrhnout efektivní výrobní postupy.
  • Úzká spolupráce s týmem na zajištění plynulého chodu výroby a dodržování stanovených termínů.

Požadavky

  • Strojírenský nebo technický background je nezbytností, předchozí zkušenosti s obráběním jsou velkou výhodou.
  • Praxe v seřizování a programování CNC strojů, ideálně s přímou zkušeností s úpravami na stroji.
  • Schopnost rychle reagovat na změny v zadání a upravit programy podle požadavků.

Nabízíme

  • Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) bez nočních směn.
  • Týden dovolené navíc, 2 sick days, Multisport karta a lekce angličtiny.
  • Bonusy závislé na úspěchu firmy a vaší docházce.
  • Osobní ohodnocení, závodní stravování a stravenky ve výši 107 Kč na den.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508