Mistr - vedoucí pekařské výroby

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 2
  • HPP

Pro našeho klienta, řemeslnou pekárnu, která klade důraz na ruční výrobu tradičního českého a francouzského pečiva z prvotřídních ingrediencí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr / vedoucí pekařské výroby.

Náplň práce:

  • organizace výroby pekárny ve dvousměnném provozu
  • vedení a školení spolupracovníků (cca 15 lidí)
  • řízení kvality výroby
  • vývoj nových produktů

Požadavky:

  • Svzdělání nebo praxe v oboru podmínkou
  • zkušenosti s řemeslnou výrobou pečiva
  • zkušenosti s vedením týmu
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, důslednost, bezúhonnost
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné české společnosti s vlastním know-how
  • prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci
  • flexibilní pracovní doba (8h)
  • hmatatelné výsledky Vaší práce
  • spolupráci s inspirativními lidmi nadšenými pro obor
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • uplatnění a ocenění Vašich nápadů
  • prvotřídní stravování v zaměstnání zdarma
  • příspěvek na Multisport kartu
  • sleva 50% ve všech našich provozovnách
  • dovolená 25 dní
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.