Servisní/montážní technik – vhodné i pro juniory

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 5
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost zajišťující projekci, dodávky, montáže a servis vzduchotechnické i klimatizační technologie budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní/montážní technik – vhodné i pro juniory.

Náplň práce:

  • Servis zařízení na provozovně a u zákazníka
  • Provádění předmontáží a montáží
  • Komunikace se zákazníkem
  • Plánování navazujících servisních zásahů
  • Poskytování technické podpory

Požadujeme:

  • SOU/Stechnického směru
  • Velkou výhodou je Vyhláška č. 50/1978 Sb. / NV 194/2022 Sb.
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Reprezentativní vystupování a jednání
  • Samostatnost, vstřícnost a schopnost pružného myšlení a jednání
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv s profesionálním přístupem
  • Možnost spolupráce HPP/IČO
  • Platové rozmezí 35 000 – 60 000 Kč dle praxe a zkušeností
  • Možnost kariérního posunu
  • Roční odměny
  • Stravenkový paušál
  • Možnost využití služebního vozu i nářadí pro soukromé účely
  • Dovolenou 5 týdnů
  • kolení, osobní rozvoj
  • Provozovna: Praha 5 – Radotín
  • Svěřený region: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.