Hledáme inženýra kvality na svařovnu - vhodné i pro juniory

  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek

Na nově otevřenou pracovní pozici v oblasti kvality, v současné době hledáme praktika, který se přopojí ke stávajícímu týmu a pomůže tak udžovat vysoké standardy kvality výrobků v oblasti automotive výroby. Pokud Vás baví monitorovat a zlepšovat výrobní procesy, analyzovat problémy a zajišťovat, že produkty splňují ty nejpřísnější normy, pak je tato pozice přesně pro Vás.

Popis pozice

Co Vás konkrétně na pozici čeká:

  • řízeni kvality dodavatelských dílů karoserie
  • analýza problémů anávrhy zlepšeni
  • příprava nových projektů vrámci pilotních fázi výroby
  • pravidelné dodavatelské audity
  • schvalováni dílů do sériové produkce
  • řízeni neshodných dílů areporting

Požadavky

Koho hledáme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou ideálně technického směru
  • praxe v oblasti řízení kvality nebo výroby
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • proaktivní přístup a flexibilitu
  • uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)
  • základní znalosti norem ISO 9000 a TS 16949
  • znalosti v oboru výroby dílů karoserie a svařování výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Jaké jsou benefity na této pozici:

  • atraktivní bonusy
  • dovolená navíc
  • kvalitní lékařská péče
  • příspěvek na pojištění
  • práve v moderním prostřědí
  • možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • jazykové kurzy
  • dotované stravování

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Šulejová
E-mail: lucie.sulejova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 348