Obsluha CNC soustruhu | lákavé benefity | žádné noční směny

  • TOP zaměstnavatel
  • Polnička

Do oddělení nástrojárny právě hledáme spolehlivou obsluhu CNC soustruhu pro výrobu vstřikovacích forem.

Pokud již máte předchozí praxi v nástrojárně či u CNC strojů nebo jste absolventem v oboru strojírenství a dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci, dejte nám o sobě vědět!

A získejte zázemí v rodinné společnosti, která vám poskytne moderní, čisté pracovní prostředí a celou škálu pěkných firemních benefitů.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Popis pozice

  • obsluha konvečního CNC soustruhu
  • programování CNC soustruhu v programu Okuma
  • práce s výkresovou dokumentací
  • 3D měření hotových forem
  • práce ve 2 směnném režimu

Požadavky

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství / praxe v nástrojárně či u CNC
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • ochota pracovat na 2 směny (ranní/ odpolední)

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na životní/penzijní spoření
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na fitness aktivity
  • výhodné volání pro Vás i celou rodinu
  • moderní, čisté pracovní prostředí s rodinnou atmosférou

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139